Seznam slev

Platnost od 1. 3. 2011

Společnost Lekis s.r.o. připravila pro své zákazníky seznam slev, které lze uplatnit z celkové ceny bez DPH u Smlouvy o softwarové a datové podpoře a Servisní smlouvy. Mezi výrazné slevy patří sleva za věrnost, která je odměnou pro věrné zákazníky společnosti Lekis s.r.o. Byla zavedena jako poděkování za dlouholetou vzájemnou spolupráci lékárnám, které s námi začínaly a významně tak přispěly k rozvoji naší společnosti.

Sleva za věrnost – 1% za každý rok u Lekisu

Jako poděkování lékárnám, které jsou dlouhodobě věrné službám společnosti Lekis s.r.o., jsme zavedli slevu 1% za každý rok spolupráce se společností Lekis s.r.o.
Každý další rok prodloužení smlouvy se tato sleva o jedno procento zvyšuje.

Sleva za roční platbu – 3%

Sleva za jednorázovou roční platbu za objednané servisní služby uvedené ve Smlouvě o softwarové a datové podpoře a Servisní smlouvě.

Množstevní sleva

Pro majitele více lékáren jsme připravili zvýhodnění od 5% do 15% pro každou provozovnu.
Výpočet slevy:

  • 2 lékárny               5%   na obě lékárny
  • 3 lékárny               10% na každou lékárnu
  • 4 a více lékáren    15% na každou lékárnu

Informační sdělení – 2%

Sleva za automatické zasílání informací z lékárenského prostředí přímo do programu Lekis.

V Lekisu pro DOS jsou informace prezentovány pětiřádkovým sdělením na hlavní obrazovce programu a jedním textovým řádkem na obrazovce Volného prodeje.

V Lekisu pro Windows je informační sdělení prezentováno grafickým bannerem v Navigátoru a textovými sděleními v prostoru pod menu. Při objednání této služby není možné Navigátor v Lekisu pro Windows skrýt.

Informační sdělení bude tématicky zaměřeno pouze na farmaceutický sektor, změny v legislativě a zprávy od společnosti Lekis s.r.o.

MojeLékárna – 5%

Sleva pro všechny lékárny, které jsou zapojeny v projektu mojelekarna.cz

Všechny slevy lze kumulovat.