Obchodní partneři

Lekis s.r.o.  je významným partnerem některých nadnárodních společností v oblasti informačních technologiích, ale i dalších oblastech.

Hewlett – Packard

Již několik let jsme autorizovaným “HP PartnerONE” společnosti Hewlett-Packard. Získaný status HP PartnerONE je jednou z řady aktivit naší společnosti, které jsou reakcí na tento trend na ICT trhu. Věříme, že naše vzájemná spolupráce nám pomůže vám nabídnout co nejkomplexnější a nejkompetentnější nabídku řešení pro vaši společnost. Na základě naší společné spolupráce  vám můžeme nabídnout počítačové sestavy, které jsou přímo dle našich požadavků montovány v továrnách HP. U sestav, které jsou nyní vyráběny, chybí např. sériové a paralelní rozhraní. Díky této spolupráci je možno využít co nejvíce stávajících periferií. V prodeji serverů se pohybujeme již několik let na prvních pozicích.

 

Microsoft

Společnost Lekis s.r.o., výrobce informačního systému pro platformu Windows, získala titul Microsoft Gold Certified Partner v oblasti ISV Software solutions. Certifikát je výsledkem dlouhodobého vývoje ve firmě Lekis s.r.o. Díky certifikaci našeho produktu i perfektní spolupráci s našimi zákazníky, jsme dosáhli na nejvyšší ocenění společnosti Microsoft. Získaný certifikát je pro vás zárukou kvality, kompetence a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení. Během certifikace splnili naši zaměstnanci mnoho kritérií a prokázali svoji odbornost ve vývoji software pod nejnovějšími nástroji pro operačním systémem Windows. Titul Microsoft Gold Certified Partner je známkou profesionality služeb na nejvyšší úrovni. Dále na základě našeho partnerství máme co nejkomplexnější podporu ze strany společnosti Microsoft, která odpovídá postavení společnosti Lekis s.r.o. na trhu s lékárenskými informačními systémy.

 

  

Telefonica O2

V oblasti telekomunikací jsme autorizovaným dealerem společnosti Telefonica O2. Telefónica O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje více než sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů služeb na světě. V rámci mezinárodní skupiny Telefónica patří Telefónica O2 Czech Republic ke skupině Telefónica Europe. V rámci komplexní nabídky telekomunikačních služeb pro zákazníky nabízíme zřizování hlavních telefonních stanic, zřízení nebo přeměna přípojky euroISDN2 a euroISDN30 a vysokorychlostní připojení k internetu ADSL.

 

oXyShop

oXyShop patří mezi přední české poskytovatele e-commerce řešení.

Nabízí profesionální e-shopy na míru, které disponují rozsáhlou funkcionalitou, množstvím specializovaných modulů, platebních metod či jazykových verzí. Nedílnou součástí nabídky je i špičkový servis včetně specializovaného školícího střediska. Propojením informačního systému Lekis a pronajímaného oXyShopu byla vytvořena jednoduchá, uživatelsky přívětivá a vysoce funkční platforma, určená k prodeji lékárenských produktů na internetu. Klienti tak mají možnost získat jeden z nejmodernějších internetových obchodů v dané oblasti na českém trhu. Rozsáhlá funkcionalita je zárukou přizpůsobení se každému zákazníkovi, bez ohledu na jeho velikost či tržní sílu.

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave