Ceníky a VOP

Ceník software

V aktuálním ceníku najdete ceny námi vyvíjeného resp. poskytovaného softwaru. Hlavním produktem naší firmy je informační systém Lekis pro Windows.
Lekis s.r.o. patří mezi firmy, které mají fungující informační systém v prostředí Windows. Vývoj systému Lekis pro Windows probíhá již více než 10 let na nejmodernějších technologiích firmy Microsoft. I díky tomuto produktu naše firma získala titul Gold Partner firmy Microsoft. Vývoj systému v prostředí Windows je velice složitý a nákladný.
Pluto je on-line objednávkový systém určený pro jednotlivá nemocniční oddělení. Díky tomuto řešení jsme schopni zajistit objednávky z oddělení v nemocniční lékárně.

Mezi velice žádanou a moderní aplikaci patří E-shop pro lékárny, který je plně integrován s programem Lekis pro Windows. V současnosti máme několik desítek plně funkčních instalací elektronického obchodu.

Z produktů, které naše firma jen distribuuje se jedná o PDK číselník, AISLP a interakce.
Ceník nabízeného programového vybavení

Ceník služeb

Na základě našich dlouhodobých zkušeností se snažíme většinu služeb poskytovat v rámci paušálních

smluv. To nám umožňuje, aby velice kvalifikovaní pracovníci byli k dispozici po celý rok 24 hodin denně. V ceníku jsou obsaženy nejčastější typy servisních zásahů, instalací počítačů a periferií.
Mezi TOP služby patří zásah do 3 hodin po celé ČR od nahlášení problému. Jedná se o situaci, kdy se někdo z našich zaměstnanců bude intenzivně věnovat vašemu problému. Zajisté si uvědomujete, že zajistit takovouto službu 24 hodin denně 7 dní v týdnu není jednoduché. Dovolujeme si tvrdit, že tento typ služby žádná z našich konkurenčních firem neposkytuje.
Neméně důležitou službou pro vás je možnost si zapůjčit ekvivalentní zařízení po dobu opravy. V nabídce máme všechna zařízení, která se normálně v lékárně vyskytují. Po domluvě s konzultantem je možno ihned zapůjčit.
Ceník servisních služeb (platný od 1.3.2023)

Ceník zápůjček

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2014

SaveSave

SaveSave