Ceníky a VOP

Ceník software

V aktuálním ceníku najdete ceny námi vyvíjeného resp. poskytovaného softwaru. Hlavním produktem naší firmy je informační systém Lekis pro Windows.
Lekis s.r.o. patří mezi firmy, které mají fungující informační systém v prostředí Windows. Vývoj systému Lekis pro Windows probíhá již více než 10 let na nejmodernějších technologiích firmy Microsoft. I díky tomuto produktu naše firma získala titul Gold Partner firmy Microsoft. Vývoj systému v prostředí Windows je velice složitý a nákladný.
Pluto je on-line objednávkový systém určený pro jednotlivá nemocniční oddělení. Díky tomuto řešení jsme schopni zajistit objednávky z oddělení v nemocniční lékárně.

Mezi velice žádanou a moderní aplikaci patří E-shop pro lékárny, který je plně integrován s programem Lekis pro Windows. V součastnosti máme několik desítek plně funkčních instalací elektronického obchodu.

Samostným produktem je on line elektronický ceník tzv. “Catis” pro informační panely. Díky tomuto zařízení jsme schopni nabídnout vašim zákazníkům online ceník a stav zásob vaší lékárny. Jedná se o diskrétní řešení, které se naučilo ovládat spoustu zákazníků a v některých lékárnách si to bez tohoto zařízení nedokáží představit.

Z produktů, které naše firma jen distribuuje se jedná o PDK číselník, AISLP a interakce.
Ceník nabízeného programového vybavení

Ceník služeb

Na základě našich dlouhodobých zkušeností se snažíme většinu služeb poskytovat v rámci paušálních

smluv. To nám umožňuje, aby velice kvalifikovaní pracovníci byli k dispozici po celý rok 24 hodin denně. V ceníku jsou obsaženy nejčastější typy servisních zásahů, instalací počítačů a periferií.
Mezi TOP služby patří zásah do 3 hodin po celé ČR od nahlášení problému. Jedná se o situaci, kdy se někdo z našich zaměstnanců bude intenzivně věnovat vašemu problému. Zajisté si uvědomujete, že zajistit takovouto službu 24 hodin denně 7 dní v týdnu není jednoduché. Dovolujeme si tvrdit, že tento typ služby žádná z našich konkurenčních firem neposkytuje.
Neméně důležitou službou pro vás je možnost si zapůjčit ekvivalentní zařízení po dobu opravy. V nabídce máme všechna zařízení, která se normálně v lékárně vyskytují. Po domluvě s konzultantem je možno ihned zapůjčit.
Ceník servisních služeb (platný od 1.1.2022)

Ceník zápůjček

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2014

SaveSave

SaveSave