Naše řešení

Naše řešení

Software pro Lékárny

Společnost Lekis s.r.o. patří mezi přední poskytovatele informačních systémů pro lékárny v České republice. Hlavním produktem je informační systém Lekis pro Windows, který úspěšně nahrazuje svého předchůdce v prostředí DOSu, Lekis pro DOS. Lekis pro Windows je informační systém, který je vhodný pro všechny typy lékáren. Bezproblémově zajistí chod, jak nejmenší lékárny na malém městě, tak obří lékárny ve fakultní nemocnici.

Vývoj v souladu s praxí

Lekis pro Windows je vyvíjen ve spolupráci se stovkami lékárníků a je přizpůsobován praxi v českých lékárnách. Obsahuje tisíce užitečných funkcí, které pomáhají personálu lékáren v ulehčení každodenní práce.

Snadné ovládání

Lekis pro Windows používá intuitivní rozhraní pro komunikaci s uživatelem v prostředí Windows. Je využito grafických prvků, ikon, barev, fontů k zjednodušení ovládání programu. Lekis pro Windows se tak stal velmi oblíbeným pro širokou lékárenskou veřejnost. I díky tomu ho dnes používají stovky spokojených lékáren.

Kompletní dodávka IS

Lekis pro Windows je dodáván jak samostatně, tak i formou na klíč, jako kompletní dodávka včetně počítačového vybavení a potřebné kabeláže. Instalaci provází důkladné zaškolení zkušenými konzultanty a přizpůsobuje se potřebám lékáren.