Dovolujeme si pozvat všechny uživatele systému Lekis pro Windows na virtuální kongres společnosti Health communications, který je určen lékárníkům, farmaceutickým asistentům a všeobecným zdravotním sestrám.

Tento, již pátý virtuální kongres se uskuteční v termínu 2.9. – 23.9.2022 a bude se odehrávat v maďarské metropoli Budapešť.

V rámci spolupráce společností Lekis s.r.o. a Health communications s.r.o. Vám nabízíme možnost se registrovat na tento kongres zcela ZDARMA. Standardní cena jedné vstupenky činí 500 Kč.

Pokud při registraci použijete náš slevový kód LEK3D, získáte vstupenku, se kterou se můžete připojovat opakovaně a můžete studovat postupně v jakémkoli čase po celou dobu trvání kongresu.

Další informace k programu a možnost registrace naleznete na https://www.healthcomm.cz/3dkongres2022/

Odměnou za Vaši účast bude bohatý program odehrávající se v několika virtuálních sálech. Těšit se můžete na odborné akreditované přednášky, prezentace farmaceutických společností aj. Odborný program bude ČLnK ohodnocen 17 body do systému celoživotního vzdělávání a je garantován Profesní a odborovou unií zdravotních pracovníků. 

V rámci připraveného programu si můžete zasoutěžit a nejlepší z Vás budou po skončení kongresu odměněni zajímavými cenami.

Vstupenka