V návaznosti na aktuální nařízení vlády ve spojitosti s pandemií covid-19, si vás dovolujeme informovat o provozu naší společnosti v následujících týdnech:

  • Vývoj našeho programu Lekis pro Windows probíhá nepřetržitě, zavedli jsme opatření, která minimalizují styk jednotlivých členů týmu. Tím je zajištěna naše deklarovaná podpora aktualizace programu k nově zaváděným legislativním změnám. V případě většího počtu onemocnění ve vývojovém týmu se budeme soustředit převážně na odstraňování chyb, podporu konzultantů a legislativní změny. Dojde tak k utlumení vývoje nových funkcionalit na základě vašich požadavků.
  • Hot line a vzdálená podpora je zajištěna. Konzultanti pracují převážně z domova a jsou vám v rámci možností plně k dispozici.
  • Pohotovostní hardwarový servis je zajištěn, nicméně je omezen na opravdu vážné případy. Těmi jsou kompletní nefunkčnost celého systému v lékárně.
  • Všechny nové instalace, které jsou naplánovány, budeme realizovat při zachování všech bezpečnostních opatření. Žádná instalace zatím není odložena.
  • Sklad spotřebního materiálu a hardwaru je v povozu a objednané zboží zasíláme v co nejkratším termínu.
  • Signatury IPL vyrábíme a zasíláme beze změn.

Věříme, že v tomto náročnějším období se na nás můžete spolehnout jako na svého dlouhodobého obchodního partnera. Budeme se nadále snažit o maximální podporu.

Věříme, že stejně jako na jaře se nám podaří restriktivní opatření přečkat a že z této situace všichni vzejdeme ještě silnější. Přejeme pevné zdraví, pevné nervy a pozitivní náladu.