Změny ve verzích LpW 2022.2.1.30 🠖 2022.2.2.12

Přehled nejdůležitějších změn a úprav v nových verzích LpW

Předchozí verze: 2022.2.1.30

Nová verze: 2022.2.2.12

Zálohování na klientskou stanici

Novinka

Namísto dříve používaného „Backup replicatoru“ umožňujeme od verze 2022.2.2.11 nastavit kopírování zálohy ze serveru na libovolnou stanici přímo v LpW. Vedle vřele doporučovaného zálohování na flashdisk (v menu Agenda ‣ Zálohování ‣ Lokální záloha LpW na flashdisk), tak LpW nabízí další možnost pro kopírování zálohy.

Vysvětlivka

Záloha se bude na stanici kopírovat po spuštění LpW. Kopírování zálohy nastavíte v lokální konfiguraci na stanici, na kterou chcete, aby se záloha zkopírovala (např. kancelář). V menu Nástroje ‣ Konfigurace ‣ Lokální ‣ Systémové nastavení zaškrtnete volbu „Kopírovat zálohu na lokální disk po spuštění LpW“. Dále se zde nastaví cesta, kam se má záloha zkopírovat, počet záloh, které se mají uchovávat a zda se má kopírovat i diferenciální záloha. S nastavením neváhejte kontaktovat svého konzultanta.

Vyhledávání v číselnících

Novinka

Pro zjednodušení práce při vyhledávání v číselnících přibyla nová funkce, která zachová nastavení žlutého filtrovacího řádku. Hledáte-li např. v různých verzích číselníků konkrétní lék, zůstanou aktivací nové funkce, údaje ve filtrovacím řádku beze změny.

Vyhledávání v číselnících

Souhrnný přehled změn ve verzích

http://static1.lekis.cz/LpWChangelog/_images/image.31.png